XYZ 10،۰۰۰ دلار به EFF اختصاص می دهد تا چهارمین سالگرد راه اندازی .xyz را جشن بگیرد!

لس آنجلس ، کالیفرنیا – (ReleaseWire) – 06/05/2018 – چهارمین سالگرد xx این روز گذشته شنبه ۲ ژوئن بود و XYZ با ساخت ۱ سال تجدید دامنه .xyz و ۲ ساله .xyz این جشن را جشن می گیرد. ثبت نام دامنه فقط ۶٫۹۹ دلار در ثبت کنندگان شرکت کننده. این کمپین نه تنها ماموریت XYZ را برای دسترسی به کاربران اینترنتی به دامنه های بزرگ با قیمت مناسب ادامه می دهد ، بلکه تعهد XYZ برای حفظ آزادی اینترنت را نیز تأیید می کند. در طی ماه ژوئن ، XYZ تعهد کرده است که یک دلار به صندوق الکترونیکی مرزی (EFF) برای دامنههای xx تجدید و ثبت شده در ثبت کنندگان شرکت کننده در طول فروش ، با تعهد به اهدا حداقل ۱۰،۰۰۰ دلار اهدا کند.

XYZ از زمان آغاز فعالیت خود در صدر نوآوری ها قرار داشته است. راه اندازی به عنوان تنها دامنه جدید واقعاً عمومی و سپس تبدیل به محبوب ترین دامنه جدید در جهان ، ضمن ارائه پیشنهادهای جدید مانند نوع اول دامنه های ۱٫۱۱۱B® از نوع اول. اکنون XYZ در خط مقدم قرار دارد تا اینترنت را آزاد و آزاد نگه دارد ، همانطور که کاربران اینترنت این و نسل های آینده می خواهند اینگونه باشد.

“به عنوان پیشرو غیر انتفاعی که به دفاع از آزادی های مدنی بصورت آنلاین اختصاص داده می شود ، EFF در مبارزه برای آزادی اینترنت در صدر قرار دارد. ما خوشحال هستیم که XYZ متعهد شده است تا در دفاع مشترک از حقوق کاربران اینترنت با ما بایستد و ما.” ما مفتخریم که از حمایت انجمن #GenXYZ از پذیرندگان .xyz استفاده می کنیم. ” گفت: نیکول پوولر ، معاون همکار روابط اهداکننده برای EFF

از زمان راه اندازی در سال ۲۰۱۴ با هدف “فشار دادن دکمه تنظیم مجدد بر روی اینترنت” برای دسترسی آزادانه به کاربران و دسترسی به نام دامنه مورد نظر خود ، XYZ به یکی از محبوب ترین دامنه های جهان تبدیل شده است که میلیون ها دامنه در آن قرار دارد. ثبت شده توسط افراد و مشاغل در ۲۳۰ کشور و سرزمین.

“هدف xx همواره این بوده است که به نسل های X ، Y و Z آزادی واقعی در اینترنت و فرصتی برای ادعای قطعه خود از این نام با نامی که به آن اعتقاد دارند بپردازید.” گفت دانیل نگری ، مدیرعامل XYZ. “اکنون مهمتر از همیشه این است كه ما برای حفظ اینترنت باز و بی حد و حصری كه می شناسیم و دوست داریم ، جمع شویم. من افتخار می كنم كه XYZ به همراه جامعه كاربران و حامیان ما متحد می شوند تا از آینده اینترنت محافظت كنند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین ۴ ساله سالگرد XYZ و دیدن لیست کاملی از ثبت نام کنندگان شرکت کننده ، به https://www.gen.xyz/birthday مراجعه کنید.

درباره XYZ
XYZ در حال باز کردن املاک و مستغلات جدید در وب برای نسل بعدی کاربران اینترنت با پسوند دامنه جهانی جدید ، از جمله محبوب ترین دامنه جدید در جهان است. xyz. رجیستری همچنین از طریق یک سرمایه گذاری مشترک ، کار می کند .College ، .Rent ، .Securance ، .Protection و. Theatre ، و .Cars ، .Car و .Auto. XYZ دهمین پسوند خود ، .Storage را در نوامبر سال ۲۰۱۷ راه اندازی کرد. درباره XYZ در اخبار فاکس بیزنس با ماریا بارتیرمو و سیم کشی ، یا در www.gen.xyz بیشتر بدانید.

درباره EFF
بنیاد الکترونیکی مرز (EFF) که در سال ۱۹۹۰ تأسیس شد ، یک سازمان غیر انتفاعی است که از طریق دادرسی تأثیر ، تجزیه و تحلیل سیاست ، فعالیت مردمی و توسعه فناوری ، حریم خصوصی کاربران ، بیان آزاد و نوآوری در اینترنت را بر عهده دارد. EFF در تلاشهای خود برای دفاع از گفتار آزاد بصورت آنلاین ، مبارزه با نظارت غیرقانونی ، دفاع از کاربران و مبتکران و پشتیبانی از فن آوری های تقویت کننده آزادی ، از تخصص منحصر به فرد تکنسین ها ، فعالان و وکلای برجسته استفاده می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *