تجارت Ethereum با دامنه .XYZ

تجارت Ethereum را با .XYZ دامنه های XYZ اکنون به طور رسمی با کیف پول Ethereum قابل جابجایی هستند

لس آنجلس ، کالیفرنیا (۵ سپتامبر ۲۰۱۸) – از امروز ، صاحبان دامنه .xyz می توانند اتریوم خود را جفت کنند
کیف پولهایی با دامنه .xyz برای تجارت و مدیریت ایمن cryptocurrency از طریق اینترنت ستون فقرات DNS. این پیشنهاد تجارت و فروش اتریوم را برای میلیونها نفر در سراسر جهان ساده می کند – به عنوان دامنه های .xyz برای ثبت نام از طریق شبکه جهانی بیش از ۲۰۰ ثبت کننده در دسترس هستند – و ایمنی را امکان پذیر می کند اقداماتی مانند مکانیزم قفل کردن و حریم خصوصی اختیاری WHOIS برای نشان دادن یا پنهان کردن مالکیت. علاوه بر این ، این کیف پول ها هنگام ثبت دامنه ها از قیمت بی سابقه ای برخوردار هستند کلاس ۱٫۱۱۱B® XYZ ، که شامل همه دامنه های عدد ۶ رقمی ، ۷ رقمی ، ۸ رقمی و ۹ رقمی است. را می توان فقط ۹۹ ¢ در سال ، هر سال متعلق به تنظیم دامنه .xyz برای استفاده به عنوان شناسه کیف پول Ethereum به لطف بدون دردسر ساخته شده است. EasyDNS ، ارائه دهنده DNS مدیریت شده و ثبت کننده معتبر ICANN ، جایی که مشتریان می توانند امنیت خود را تأمین کنند. دامنه و آن را به سرعت و به راحتی با کیف پول Ethereum خود جفت کنید.
“نام دامنه واقعاً ابداع شده است تا یک آدرس اینترنتی پروتکل اینترنتی دوستانه انسانی (IP) باشد. ما مشارکت با Ethereum به کاربران کمک می کند تا دامنه xx را به راحتی به خاطر بسپارند تا بتوانند به راحتی به یاد بیایند. هش رمزنگاری که به راحتی می تواند منجر به اشتباه شود. هنوز روزهای آغازین است و روند آن فرا می رسد. با گذشت زمان آسان تر ، ما فقط هیجان زده می شویم که اولین کسی باشیم که این راه حل را به روشی که کار می کند پیشگام می کند. ” مدیرعامل XYZ دانیل نگاری مشارکت Ethereum و XYZ برای اولین بار در نوامبر سال ۲۰۱۷ اعلام شد و به تشریح آن پرداخت برنامه مشترک شرکتها برای توسعه فناوری که به کاربران xx امکان می دهد Ethereum خود را جفت کنند. کیف پولهای دامنه .xyz برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جفت کردن کیف پول Ethereum با دامنه های .xyz ، به مقام رسمی اتریوم مراجعه کنید. اعلامیه اینجا درباره XYZ در حال باز کردن املاک و مستغلات جدید در وب برای نسل بعدی کاربران اینترنت با جدید است.
پسوند دامنه جهانی ، از جمله محبوب ترین دامنه جدید جهان ، .xyz رجیستری همچنین کار می کند .College ، .Rent ،. Security ، .Protection ،. Theatre و .Storage ، و همچنین .Cars ، .Car ، و. از طریق سرمایه گذاری مشترک. درباره XYZ در اخبار اخبار Fox Business با اطلاعات بیشتری کسب کنید.
ماریا بارتیرومو و سیمی یا در سایت www.gen.xyz درباره اتریوم اتریوم یک بستر غیر متمرکز است که برنامه های کاربردی عاری از خرابی ، سانسور ، کلاهبرداری را اجرا می کند. یا دخالت شخص ثالث از طریق یک blockchain ساخته شده سفارشی. اشتراک گذاری blockchain جهانی است. زیرساخت ها می توانند ارزش خود را به دور خود تغییر دهند و مالکیت املاک را نمایان کنند ، توسعه دهندگان برای ایجاد بازارها ، ذخیره ثبت بدهی ها یا وعده ها ، جابجایی وجوه و موارد دیگر چیزهایی که هنوز اختراع نشده اند. درباره EasyDNS EasyDNS یکی از اولین میزبان DNS “بازی خالص” بود.

شرکتهای موجود علاوه بر ارائه DNS و خدمات میزبانی وب ، EasyDNS یکی است ثبت کننده معتبر ICANN و ثبت کننده مجاز CIRA ، و در حال حاضر تنها ثبت کننده ICANN که اتریوم را به عنوان روش پرداخت پذیرفته است.

مشاهده اصل مقاله: https://gen.xyz/wp-content/uploads/2018/09/XYZ-ETH_Press_Release.pdf

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *